Nowoczesna kuchnia z drewna.

Nowoczesność w połączeniu z klasyką to najczęściej poszukiwane rozwiązania aranżacyjne dedykowane dla domu. Miejscem, o które szczególnie warto zadbać podczas urządzania wnętrza, pozostaje kuchnia. Ta bowiem ma być nie tylko estetycznie zaplanowana, ale również funkcjonalnie wykonana.

Nowoczesność w kuchni drewnem inspirowanej

Nowoczesna kuchnia z drewna to wciąż aktualny i bardzo pożądany trend. Lite drewno w gładkich i prostych formach to doskonały zamiennik sterylnych kuchennych stylizacji, w których dominuje głównie szkło czy lakier.
Wśród drewna stworzonego do kuchni właśnie wybrać można również fornir, choćby dębowy.

Idealna kuchnia

Idealna kuchnia

Coś nowego ze starszego

Kuchnia z drewnianymi meblami może stanowić również doskonałe połączenie nowych frontów drewnianych z meblami, które mają już kilka lat. W ten sposób właśnie może powstać niecodzienna, ale wygodna i bardzo funkcjonalna stylizacja, dodająca świeżości zmodyfikowanemu wnętrzu.

 

Kuchnia pięknie wystylizowana

Meble z drewna do kuchni we współczesnej odsłonie to najczęściej meble stylizowane na styl francuski. Dominują więc raczej bielone, jasne odcienie, które efektownie prezentują się w duecie z ciemnymi, nawet czarnymi blatami wykonanymi z kamienia. Skandynawski styl inspiracji widoczny zaś staje się wówczas, gdy aranżacja kuchni tonie we wszechobecnej bieli – także tej przeznaczonej dla blatów. I choć kuchnia urządzona w surowej bieli będzie raczej bardzo chłodna i niemal sterylna, świetnie wpisze się w obowiązujące trendy aranżacyjne i zapewni domownikom dostęp do przestrzeni urządzonej ze smakiem i gustem.

Kuchnia w dobrym stylu

Kuchnia w dobrym stylu

Meble kuchenne szlachetnie wykończone

Meble drewniane do kuchni świetnie sprawdzić się mogą również wtedy, gdy poddane są obróbce termicznej. Zyskują wówczas bardziej elegancki wygląd, a przez to prezentują się stylowo i wytwornie. Dedykowane są zwłaszcza tym, którzy kolekcjonują piękno w najbardziej klasycznej jego postaci.

Drewno w kuchni to wybór ponadczasowy, zapewniający przestrzeń pełniejszą ciepła i bardziej przytulną. O takiej właśnie marzymy, chcąc uczynić ją prawdziwym kulinarnym sercem domu.

Sprawdź też nasz inny portal:
Twój Piękny domek

Skomentuj